Foutmelding

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (regel 2396 van /customers/8/0/f/anneke-fotografie.nl/httpd.www/includes/menu.inc).

Beach Wedding

Inspiratie Shoot ‘Beach Wedding’

 

Trouwen op het strand, het lijkt ons allemaal geweldig, maar het blijft vaak bij de meeste bij dromen ..

Samen met een stel kanjers uit de trouwbranche hebben we deze inspiratiebeachweddingshoot neergezet.

Het was weer geweldig om dit zo met elkaar te doen, alles paste mooi bij elkaar, dankzij de voorbereidingen.

Het mooie stel, Ted en Rianne, waren er geknipt voor, ze deden het geweldig!

Kijk en geniet van deze prachtige foto’s!

 

 

 

    

Ben je gegrepen en wil je ook trouwen op het strand?

Mail gerust naar de onderstaande bedrijven, zij kunnen je alles vertellen over het trouwen op het strand in Ouddorp!

 

Met medewerking van :

Anneke Fotografie *  www.anneke-fotografie.nl

Happy Weddings *  http://www.happyweddings.nl/

Happy Music *  http://www.happymusic.nl/

't Bloemenschuurtje Stellendam *  http://bloemenschuurtje.net/

Kapsalon Marvellous  *  http://www.kapsalonmarvellous.nl/

Buijsse Mode  *  http://www.buijsse.nl/

Amore Bruidsmode  *  http://amorebruidsmode.nl/

At C Fashion boutique *  https://www.facebook.com/pages/At-C-Fashion-boutique/1737465169813889?sk=timeline

van ver trouwen *  http://vanvertrouwen.nl/

Brick Productions *  http://www.brickproductions.nl/

Beachclub 't Gorsje *  http://www.tgorsje.nl/

 

Meer foto's zien? Kijk bij : http://www.theperfectwedding.nl/blog/3410/styled-shoot-wedding-at-sea